Przyjęcia

Home

Przyjęcia

Przyjęcia okolicznościowe

Serwis

Gwarantujemy doskonały serwis kelnerski na sali

Kuchnia

O oprawę kulinarną uroczystości zadba nasz Szef Kuchni specjalizujący się w kuchni europejskiej oraz polskiej

Menu

Indywidualnie dobrane menu do Twoich życzeń i potrzeb

Tort Weselny

Możemy zapewnić tort weselny, który będzie atrakcją i słodkim dopełnieniem menu

Desery

Przygotujemy stację deserową z przepysznymi deserami, owocami, słodkościami

Napoje

Dopełnieniem pysznego menu są zawsze napoje bezalkoholowe, kawa oraz herbata

Przyjęcia okolicznościowe i rodzinne

Villa Vinci to idealne miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych w gronie kochającej rodziny, najbliższych przyjaciół oraz bliskich współpracowników. Z największą starannością przygotowujemy przyjęcia takie jak chrzciny, urodziny i jubileusze, a także rocznice, konsolacje, czy inne ważne dla Państwa uroczystości. 

Nasze wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowany personel i profesjonalna obsługa sprawią, że każde przyjęcie jakie zechcą Państwo u nas zorganizować, będzie szczególne i przygotowane w zgodzie z Waszymi życzeniami. Doskonała lokalizacja, zaledwie 15 km od centrum Warszawy, przestronne wnętrza i wyjątkowy wystrój sprawią, że czas spędzony w Villi Vinci stanie się niezapomnianym przeżyciem.

 

Przyjęcia komunijne

Komunia Święta to pierwsze tak uroczyste wydarzenie w życiu Państwa dziecka, dlatego zasługuje na wyjątkową oprawę. Przyjęcie komunijne w Villi Vinci będzie kulminacją wielu miesięcy przygotowań, a tym samym nagrodą dla Państwa i Waszej pociechy. Zadbamy o to, aby ten wyjątkowy, rodzinny obiad podkreślał doniosłość spotkania, proponując odświętne menu komunijne stworzone z myślą o dużych i małych.

Majowe, ciepłe i pełne słońca weekendy sprzyjają spędzaniu wspólnego czasu na świeżym powietrzu. Taras i ogród Villi Vinci to idealne tło dla tych wyjątkowych momentów, które zapamiętane na rodzinnych fotografiach, będą cudowną pamiątką dla Państwa dziecka i całej rodziny.  Zapewniamy także możliwość zorganizowania zabawy dla dzieci na świeżym powietrzu pod okiem animatora. Villa Vinci zaprasza do stworzenia niezapomnianej dla dziecka uroczystości komunijnej, a doskonała lokalizacja w pobliżu Warszawy, przestronne wnętrza i wyjątkowy wystrój sprawią, że to wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

 

Przyjęcia firmowe

Villa Vinci ze swoją wspaniałą przestrzenią, znakomitą kuchnią opartą o starannie dobrane składniki i wysokiej jakości potrawy, w tym sushi, indywidualne menu wegetariańskie i bezglutenowe, a także kulinarne wydarzenia takie jak Live Cooking, stanową doskonałą oprawę dla każdego przyjęcia firmowego lub konferencji. 

Gdy Państwa firma chce uczcić wyjątkowy moment, sukces lub zadbać o atmosferę wśród Pracowników, to zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty. Villa Vinci zorganizuje dla Państwa firmy zarówno profesjonalny bankiet, jak i imprezę firmową, która będzie świetną okazją na integrację i miłe spędzenie czasu we własnym gronie. Zorganizujemy także dla Państwa i Waszych Pracowników, czy Gości uroczystą kolację, będącą idealnym zwieńczeniem całodziennego szkolenia czy konferencji. Do dyspozycji naszych Gości jest sala bankietowa gotowa pomieścić do 200 gości w systemie ciągu stołów prostokątnych, lub 150 gości przy stołach okrągłych. Organizując bankiet w formie stojącym, możemy ugościć ponad 250 osób. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Villi Vinci.