[vc_row][vc_column width=”1/3″][nd_options_focus_number nd_options_number=”1″ nd_options_title=”POMYŚL O ŚLUBIE” nd_options_bg_color=”#84b7d1″ nd_options_text_color=”#ffffff” nd_options_description=”Powiedzieliście TAK i czas na organizację najwspanialszego dnia!”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][nd_options_focus_number nd_options_number=”2″ nd_options_title=”ZAPLANUJ WESELE” nd_options_description=”Villa Vinci jest idealnym miejscem na organizację niezapomnianego wesela!” nd_options_bg_color=”#84b7d1″ nd_options_text_color=”#ffffff”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][nd_options_focus_number nd_options_number=”3″ nd_options_title=”CIESZ SIĘ DNIEM” nd_options_description=”Wesele w Villa Vinci będzie dla Was niezapomniane!” nd_options_bg_color=”#84b7d1″ nd_options_text_color=”#ffffff”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][nd_options_spacer nd_options_height=”40″][vc_column_text]

 

Ślub i Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń. Sala Weselna Villa Vinci spełni Wasze marzenia o idealnym Ślubie i Przyjęciu Weselnym tuż nieopodal Warszawy.
Villa Vinci to Sala Weselna, której eleganckie wnętrza i nietypowa architektura są jedyne w swoim rodzaju. Miejsce zachwyci Państwa swoim urokiem i ciepłym klimatem.
To luksusowe miejsce, zapewni chwilę wytchnienia z dala od zgiełku zatłoczonego miasta, w zacisznym, malowniczym otoczeniu i kameralnej atmosferze.
Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie i z niezwykłą dbałością pomagamy dobrać odpowiednie menu, muzykę i wystrój sal.

Z wielką przyjemnością zorganizujemy wesele Państwa marzeń. Przykładamy wiele starań aby menu weselne oraz harmonogram wesela był uzgadniany indywidualnie.

 

 

 

Dlaczego Warto wybrać salę Villa Vinci?
– W Twoje ręce oddajemy przepiękne, klimatyczne miejsce
– Organizujemy zarówno Małe jaki i Duże przyjęcia
– Nie pobieramy korkowego
– Posiadamy zniżki dla dzieci
– Oferujemy do Państwa wyłącznej dyspozycji cały obiekt wraz z ogrodem
– Wspólnie wybierzemy Tort Weselny
– Nocleg w Apartamencie dla Nowożeńców
– Organizujemy Poprawiny
– Piątki i Niedziele z Rabatem
– Przyjęcia Weselne Last Minute
– Indywidualne menu dziecięce
– Menu dopasowane do Państwa potrzeb
– Duży parking

 

 

W ramach Pakietu Weselnego zapewniamy:
– Pięć gorących dań
– Wino Musujące oraz Chlebek powitalny
– Zimne przekąski
– Napoje bezalkoholowe oraz kawę i herbatę bez ograniczeń
– Patery owoców krojonych oraz w całości
– Słodki Stół z ciastami
– Czerwony Dywan
– Obrusy, lniane serwety oraz eleganckie pokrowce na krzesła[/vc_column_text][nd_options_spacer nd_options_height=”50″][/vc_column][/vc_row]